NEWS & ARTICLES

C DE CARTIER BAG

ARTICLE BY


Barva udává styl …

Nová kolekce kabelek C de Cartier je plná barev a zářivých odstínů inspirovaných blyštivými drahokamy, Kabelky jsou decentní, velmi sofistikované a díky svým jemným a zaobleným tvarům představují perfektní doplňkem každé ženy hledající nadčasové a luxusní modely s důrazem na kvalitní materiály i provedení.

 

 

Kolekce je vyrobená z luxusní hrubozrnné kůže Taurillon, jež je velice měkká a příjemná na dotek. Paleta barev vychází z inspirace vzácnými kameny, jež Cartier užívá do svých šperků. Svěží odstíny fialového ametystu nebo oranžového granátu, tmavě šedá barva cordieritu, modrozelený tyrkys, světlá lila barva chalcedonu, či něžný odstín růžového křemene - elegantní kabelky v mnochromatických odstínech, jež dodávají styl i barvu každému oblečení. Tašky můžete nosit nejen v ruce, ale i na rameni, to díky nastavitelnému popruhu. Kovové díly jsou nabízeny ve dvou velikostech, jsou potaženy palladiem.

 

 

Barva každé kůže je zpracována k naprosté dokonalosti prostřednictvím poctivého procesu barvení. Od jemných světlých, až po ty nejtmavší, syté odstíny. Barvy jsou ručně dokončovány v jedné z nejstarších koželužen ve Francii, jejíž vznik se datuje až do roku 1803.


 

Ručně barvené okraje, jemné prošívání pomocí sedlářských stehů, tón v tónu nebo v kontrastních barvách, decentní logo Cartier, jež je vyvedeno ve zlaté barvě pod horním lemem kabelky a kůží obšívané vnitřní kapsy: zručnost a odborná znalost řemeslníků se odráží v každém detailu modelů C de Cartier.

 

www.cartier.comGalerie