NEWS & ARTICLES

MYČKY WHIRPOOL S AKTIVNÍM SUŠENÍM POWERDRY VÁM USNADNÍ ŽIVOT

ARTICLE BY


 

Společnost Whirpool přichází s novou generací myček, které mají systém aktivního sušení Powerdry,který se díky 3D proudění vzduchu postará o to, aby bylo nádobí ihned po otevření myčky dokonale suché a lesklé.

 

 

Kromě vestavných typů těchto myček si jen zájemci mohou pořídit i ve volně stojícím provedení, a ozvláštnit tak svoji domácnost designově zajímavým a užitečným pomocníkem.

 

 

Moderní myčka bezesporu usnadní fungování v kuchyni - obzvlášť po velkolepé přípravě slavnostních velikonočních pokrmů pro celou rodinu. Nádobí nejen dokonale umyje, ale postará se i o jeho osušení, a tyto neoblíbené činnosti tak hravě zvládne za vás. Stačí si vybrat tu správnou a neopomenout především užitečné funkce, které nabízí.

 

 

Řada myček nádobí značky Whirpool disponuje unikátní technologií aktivní sušení PowerDry. Tento systém využívá dvou vzdušných proudů a kondenzačního větráku, jenž po skončení mycí fáze aktivně odvádí páru pryč. V mycím prostoru tak nezůstává pára a na nádobí nevzhledné kapky.


 

Neschází zde ani technologie šestý smysl PowerClean, díky níž dokáže myčka přizpůsobit množství vody, teplotu i čas mytí míře znečištění nádobí. Najednou je možné umýt až 13 sad nádobí. Efektivní a praktická je u myček i třetí příborová zásuvka či polohovatelný vrchní koš, který dovoluje vytvořit tolik místa, kolik momentálně potřebujete i pro velké kusy nádobí, jakými jsou plechy, pánve a hrnce. Ty je možné umístit v dolním v dolním koši vertikálně, tedy dnem proti zadní stěně myčky, kde se nachází speciální vysokotlaké trysky. Tyto trysky bez problémů odstraní i silné nečistoty, aniž by bylo třeba nádobí ručně předmývat. Díky horizontálnímu umístění hrnců či pánví se navíc do dolního koše vejde více nádobí, např. až dalších 10 talířů, takže hravě zvládnete i opravdu velkou hostinu.

www.whirpool.czGalerie