NEWS & ARTICLES

PEAK PERFORMANCE PŘEDSTAVILA BĚŽECKOU KOLEKCI JARO/LÉTO 2015

ARTICLE BY


Znáte něco lepšího než uhánět cestou s větrem ve tváři a horami na obzoru? Udělejte si zastávku, kochejte se výhledem a zapomeňte na všechny starosti. Neslyšíte přitom nic jiného než svůj dech.

 

 

Běhat můžete po horách, ve městě, své běžecké vybavení berete všude sebou, proto je pro vás důležitá skladnost a funkčnost. V sezóně 2015 představuje švédská značka Peak Performance lehkou, technickou a zároveň stylovou kolekci běžeckého oblečení a doplňků, jež vám zaručí maximální výkon za každého počasí.

 


Největší zajímavostí kolekce jsou běžecké leginy Boa vyrobené z kompresivní tkaniny, jež pomáhá stabilizovat svaly, podporuje regeneraci a stimuluje krevní oběh. Nová technologie zabudovaná přímo do tkaniny výrobku vyzařuje do vašeho těla infračervené teplo, čímž snižuje tepovou frekvenci a zlepšuje celkový výkon a regeneraci. Kombinax lepených švů v rozkroku a úzkých švů šitých plochým stehem zabraňuje nežádoucímu tření. Kolekce dále nabízí rychle schnoucí a prodyšná tílka, trička a běžecké šortky a je možné ji kombinovat s kolekcí Versatile Outdoor. Užijte si běžeckou sezónu!

www.peakperformance.comGalerie