NEWS & ARTICLES

POZOR, PŘIJÍŽDÍ MOUSTACHE, NOVÁ ZNAČKA ELEKTROKOL

ARTICLE BY


 

Společnost AZUB Bike rozšiřuje svou nabídku o stále více oblíbená elektrokola. Představuje vám tak nové Moustache. Francouzká značka moderních elektrokol, jejichž stěžejním modelem se stal celoodpružený model Samedi 27/9 FS určený pro jízdu v terénu.

 

 

Koncept tohoto modelu je postaven na rozdílné velikosti kol. Zatímco přední má 29” a vylepšuje průjezdnost, zadní 27,5” posktuje perfektní obratnost a zvyšuje kroutivý moment motoru. Tím, že je celé zadní odpružení velmi nízko a částečně ukryto v rámu, je dobře chráněno před kameny a zároveň se tím snižuje těžiště, což vylepšuje stabilitu kola. K níž přispívá i zalomená spodní rámová trubka, která posunuje hmotnost baterie blíže středu kola, a tak vylepšuje pozici těžiště.

 

 

Electrokolo Moustache Samedi 27/9 FS je již na webu společnosti AZUB Bike a u jejich obchodních partnerů dostupné, a to za 99 990 Kč. Cena elektrolol pak začíná na ceně 69 990 Kč.

 

 

Všechna elektrokola Moustache jsou kompletně montována přímo ve Francii, osazen prvotřídním německým motorem značky Bosch, který se také vyrábí v Evropě a díky dojezdu až 180 km je v současnosti tím nejúspěšnějším výrobcem elektropohonů pro kola.


www.moustache-elektrokola.czGalerie