NEWS & ARTICLES

ZÁMEK CHATEAU HERÁLEC BYL OCENĚN JAKO NEJLEPŠÍ MIMOPRAŽSKÝ HOTEL V ČR PRO ROK 2015

ARTICLE BY


Pro mimořádné kvality poskytovaných služeb, v kombinaci s výjimečným produktem, získal zámek Chateau Herálec *****, Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE pro 2015 nové prestižní ocenění od toho největšího celosvětového cestovatelského portálu.

 

 

Podle TripAdvisoru totiž Herálec patří i nadále mezi ty nejlépe hodnocené hotely v České republice a hned ve 3 ktg. byl vyhlášen tím nejlepším pražským hotelem v ČR.

 

 

Ocenění Travellers’ Choice Awards bylo letos vyhlášeno již po třinácté. Pětihvězdičkový hotel se na základě cestovatelů z celého světa, a také na základě vynikající úrovně poskytovaných služeb, opět zařadil mezi 25 nejlepších českých hotelů. Skvělé umístění jako nejlepší mimopražský hotel získal zámek hned v několika kategoriích - TOP Small Hotels, TOP Luxury Hotels a TOP Hotels for Service.


 

Pětihvězdičkový hotel Chateau Herálec má na svém kontě již celou řadu ocenění a mimo jiné také získal ocenění Country Winner pro rok 2014 v ktg. Best Luxury Hotel Spa a Luxury Boutique Hotel, a to za vynikající služby od přední iniciativy WORLD LUXURY HOTEL AWARDS & WORLD LUXURY SPA AWARDS.  V soutěži 2013 získal 1. míst v soutěži Svatební místo roku a stal se Svtebním luxusním místem roku. V soutěži organizované agenturou Conventia ve spolupráci s AHR ČR získal zámek ocenění jako Nejlepší 5hvězdičkový hotel roku 2012 Regional winner a mimo toho se stal také i Nejlepším wellness hotelem roku 2012. Zároveň byl pro rok 2012 oceněn jako nejprestižnější stavba Vysočiny a v roce 2011 byl oceněn také za nejlepší marketingovou komunikaci.

www.chateauheralec.com

 

 Galerie